KONST / Litografier / Färglitografi 16003215
nr 1600 3215
Ruth Goldmann-Grosin
(f. 1941), Sverige
Igelkotten på Gotland, daterad - 78. Färglitografi, bildmått: 14x16 cm, yttermått inklusive ram: 28x29 cm. Signerad
Ruth Goldmann-Grosin, svensk målare och grafiker född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 februari 2024
kl 20:16:33
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Ruth Goldmann-Grosin
Läs mer om Ruth Goldmann-Grosin